O nas

KILKA SŁÓW O NAS

Nasza firma „Kuchnie Jak Marzenie”  powstała w kwietniu 2018 roku i zajmuje się sprzedażą mebli na wymiar jak i standardowych , dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Możliwe jest to dzięki ogromnemu wyborowi materiałów wykończeniowych – takich jak uchwyty, fronty, blaty, czy wszelkie elementy konstrukcyjne. Dysponujemy także szerokim wachlarzem kolorystycznych rozwiązań. Oferujemy także możliwość zakupu wysokiej jakości sprzętu AGD, wyselekcjonowanych producentów. Gwarantujemy kompleksowe usługi.

Współpraca z klientem polega na szczegółowych konsultacjach, przygotowaniu projektu i wizualizacji, jego wycenie, realizacji i pracach montażowych. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, dotyczące urządzenia każdego wnętrza. Oferujemy atrakcyjne rozwiązania na każdą kieszeń. Fachowcy pracujący w naszym studiu posiadają doświadczenie i umiejętności, będące gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

Meble kuchenne wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz w najnowszej technologi. Zaś montaż w domu klienta  wykonują fachowcy z długoletnim doświadczeniem.

Od początku swojej działalności prowadzimy sklep w Zdzieszowicach, a od czerwca 2019 przyjmujemy Klientów w drugim sklepie w Krapkowicach.

Nasze meble, a szczególnie kuchnie z powodzeniem sprzedają się nie tylko w Polsce.

Decydującym celem naszej działalności jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, ceniących jakość, profesjonalizm oraz terminowość. Jakość naszych mebli kuchennych została wielokrotnie nagradzana złotymi medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

NASZA OFERTA

Firma oferuje meble kuchenne firm BRW i KAM , sprzęt AGD zarówno do zabudowy jak i wolnostojący oraz meble między innymi : pokojowe, biurowe , a także stoły, krzesła , łóżka , materace, narożniki i sofy. Dysponujemy asortymentem firm BRW, Meble marzenie, Izabela, Kliber, Femix, Seba,a także wykonujemy indywidualne projekty na wymiar, wedle wspólnie stworzonej wizualizacji i projekcie 3D.

Zapraszamy Państwa do współpracy

Damian Buszka

WYCENAKONTAKT

Skontaktuj sie z nami